Socialiniai partneriai

Krašuonos pagrindinė mokykla – bendradarbiaujama su pradinių klasių mokytojais ir vaikais, ruošiami bendri projektai, keičiamasi  parodomis, vaikų spektakliais.

Vyturių pagrindinė mokykla – bendradarbiaujama su pradinių klasių mokytojais ir vaikais, ruošiami bendri projektai, keičiamasi  parodomis, vaikų spektakliais.

Utenos krašto muziejus – vykdomos edukacinės programos, lankomos ekspozicijos; darželio auklėtojos- tautodailininkės dalyvauja parodose, švietėjiškoje veikloje.

Socialinės paramos ir ugdymo centras – mažieji „želmenėliai“ kartu su tėveliais remia centro ugdytinius drabužiais, žaislais.

Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centras – centro ugdytiniai gamina darželio vaikams medinius žaislus.

Utenos A. ir M. Miškinių biblioteka – darželio vaikai dalyvauja bibliotekos skelbiamuose konkursuose, rengia parodas, lankosi bibliotekoje.