I jaunesniosios ,,B“ grupės vaikai džiaugiasi naujais žaislais. Vienas naujutėlaitis namelis jau stovi grupėje, dar vienas – grupės lauko žaidimų aikštelėje. O auklėtojos padėjėja Virga mūsų grupės vaikams padovanojo daugybę nuostabiausių žaislų – autobusų, limuzinų, džipų, traktorių, ekskavatorių. O kur dar grojantis pianinas, plastmasinis konstruktorius, kastuvai kastuvėliai...

Tad sakome jai visi didelį didelį ,,AČIŪ!“

Viduriniosios „A“ grupės vaikai lankėsi „Triušiukų slėnyje“ Antalamėstės k. Susipažino su įvairiausių veislių triušiukais, stebėjo ožiukus, elnius, ponius, stručius ir kitus paukščius. Smagiai pašokinėjo batutais.

Vyresniosios „B“ grupės vaikai džiaugiasi sportine treniruote ant batutų.

Vakar, gegužės 9 d., viduriniosios „B“ grupės vaikai sukvietė savo šeimynykščius į ŠEIMOS šventę. Jiems skyrė savo šilčiausius žodelius ir daineles, parodė filmuotas akimirkas iš savo kasdienybės darželyje. Šventės pabaigoje kartu su tėveliais piešė savo šeimos portretus.

Šiandien priešmokyklinės „B“ grupės vaikai lankėsi Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biure, kur sužinojo kaip dirba sveikatos biuro darbuotojai bei kaip suteikti pirmąją pagalbą užspringusiam.

Vyresniosios „A“ grupės vaikai ir auklėtojos pakvietė tėvelius į pavasario šventę.