tel. (8~389) 52577
direktore@zelmenelis.utena.lm.lt

 kupolytes veliava

 

NUORODOS

vsb

sveikatiada 

usc

 

ikimokyklinis

 

uvb

 

tapk

 

smm

 

 vgc

 

 urs

 

ssjrs

 

ppt

 

litnet

 

kn

---------------------------------------

Biudžetinė įstaiga,
kodas 191867051
Sėlių g. 22, 28202 Utena,
tel. (8~389) 52577,
mob. +370 614 85544
el. paštas: direktore@zelmenelis.utena.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

---------------------------------------

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis" mokytojų sąrašas (abėcėlės tvarka) 2016 – 2017 mokslo metai >>>

 

Valda Liugailaitė Valda Liugailaitė, vyresnioji auklėtoja. Noriu būti ne auklėtoja, o tiesiog vyresnė vaikų draugė, gal daugiau kažką žinanti, daugiau kažką mokanti, todėl galinti patarti ir padėti. Noriu, kad vaikai mane priimtų, manim tikėtų ir pasitikėtų.
Daiva Kulikauskienė Daiva Kulikauskienė, auklėtoja metodininkė. Auklėtojo darbas prilygsta sodininko, kuris prižiūri įvairius augalus, darbui. Vienas augalas mėgsta spindinčią saulės šviesą, kitas -pavėsį, vienam patinka upokšnio krantas, kitam kalno viršūnė... Vienas geraiusiai veši, ten kur smėliukas, o kitam reikia molio. Kiekvienam reikia tinkamos priežiūros, antraip jis nepakankamai tobulės.
Elena Kiškienė Elena Kiškienė, muzikos pedagogė, ekspertė. Džiaugiuosi, kad dirbu darželyje su mažaisiais nenuoramomis. Jaudina jų  nuoširdus noras dainuoti, muzikuoti, žaisti, šokti. Kartu mes ieškome, kuriame, tyrinėjame, klausomės ir atrandame! Smagu, kai vaikai patys siūlo kūrinėlius, kuriuos nori atlikti dar ir dar kartą. Siekiu, kad muzika ne tik formuotų vaiko estetinį skonį, lavintų meninius gabumus, bet ir skatintų teigiamus jausmus, mintis, nuteiktų geriems darbams. Daug metų vadovauju darželio folkloro ansambliui „Kupolytė“ ir matau, kaip liaudies muzika ugdo vaiko savimonę, padeda skleisti gėrį ir grožį.
24edita Edita Petruokienė, vyresnioji auklėtoja. Man mažieji vaikai lyg gėlės, iš pradžių nedrąsūs ir maži pumpurėliai, vėliau išsiskleidžiantys į nuostabius įvairiausius žiedus.
Zenona Bareišienė Zenona Bareišienė, vyresnioji auklėtoja. Dirbdama su vaikais vadovaujuosi posakiu  „Vaikai - suaugusiųjų veidrodis“. Visi turime pasistengti, kad tas veidrodis atspindėtų tik gerus dalykus.
Genė Vaišnorienė Genutė Vaišnorienė, auklėtoja metodininkė. Mokomės vieni iš kitų ir augame sykiu. Kartu kuriame saugų, jaukų, estetišką grupės mikroklimatą. Kūrybiškumo semiamės iš artimiausios gamtinės aplinkos ir mūsų krašto tradicijų. Ugdomės atsakomybę nuo mažens už mažus, bet svarbius dalykus. Džiaugiamės šeimos dalyvavimu ugdomojoje veikloje, taip pasisemiame gerosios patirties.
Laura Liobienė Laura Liobienė, auklėtoja. Džiaugiuosi, kad dirbdama vaikų darželyje galiu prisidėti prie vaikų teigiamos patirties įgijimo, aplinkos pažinimo ir tyrinėjimo. Juk labai svarbu kiekvieną dieną atrasti kažką naujo, dar nežinomo. Grupėje siekiu kurti tokią aplinką, kurioje vaikai jaustųsi saugūs, laukiami ir mylimi, o žaisdami mokytųsi pasitikėjimo savo jėgomis, augtų kūrybingi, drąsūs, į darželį keliautų su šypsena.
Regina Girčienė Regina Girčienė, vyresnioji auklėtoja.Tikiu, kad kiekviename vaike - nauji žvaigždynai, nauja žolė, naujas miestas ir nauja gerumo jūra... Būdama kartu su vaikais ir siekiu tai atskleisti.
Genė Čipkuvienė Genutė Čipkuvienė, vyresnioji auklėtoja. Ir vėl kasmet po lašelį meilės, po lašą vilties.Kaip kasmet po mažytę liepsnelę, po mylinčios širdies dalelę dalinu mažiems žmogučiams.
Valdas Laurinavičius Valdas Laurinavičius, vyresnysis muzikos pedagogas. Vaikams užtenka tik išgirsti muziką ir jie greitai pagauna ritmą, pradeda judėti, bei džiugauti. Skiriu dėmesį pažintiniams įgūdžiams, erdvės, laiko suvokimui, sensomotorikai. Skatinu vaikų saviraišką muzikinėmis priemonėmis, žaidimais, dainelėmis, grojimo kartu būgnais ir kt. Įvairiais smulkiais instrumentais. Patinka taikyti teatrines improvizacijas supažindinant vaikus su nauju ritmu, instrumentu ar dainele.
Janina Mizarienė Janina Mizarienė, auklėtoja metodininkė. Patikimas būdas puikiai išauklėti vaikus - tai padaryti juos laimingus.
Rita Araminienė Rita Araminienė, vyresnioji logopedė. Esu logopedė, todėl daugiausia dėmesio skiriu vaikų kalbos ugdymui.Vaiko vystymasis neatsiejamas nuo žaidimų, o mokymasis per žaidimus, padeda vaikams atsipalaiduoti, noriai bendrauti ir pasitikėti savimi- to vaikučiams, apsilankiusiems mano kabinete, labiausiai reikia.Todėl logopedines pratybas nuolat stengiuosi paversti įdomiu žaidimu, kuris padėtų vaikui nugalėti įtampą, nerimą, ilgiau išlaikytų dėmesį ties užduotimi.
Pats nuostabiausias jausmas - matyti, kaip vaikai, kurie praveria mano kabineto duris, nors ir mažais žingsneliais, kasdien „auga"- išmoksta taisyklingai pasakyti sakinį ar staiga taisyklingai ištaria vieną ar kitą garsą. Tai skatina toliau tobulėti ir atiduoti save mažiesiems draugams.
Gita Juškėnienė Gita Juškėnienė, auklėtoja metodininkė. Norečiau, kad vaikai išmoktų skaityti padūkėlio vėjo rašytą laišką, išgirstų švelnų medžių lapų šlamėjimą ir augtų apgaubti stebuklų skraiste.
Rasa Jasevičienė Rasa Jasevičienė, auklėtoja. Pirmiausia vertinu vaiko savitumą ir unikalumą. Man įdomus kiekvienas vaikas. Mėgstu su jais kalbėtis "nevaikiškais" klausimais apie viso ko prasmę. Man patinka jų atsakymai ir užduodami klausimai. Vienas dalykas, kurį turime susigrąžinti iš praeities yra vaiko išmintis. Myliu muziką, šokį, judesį, dainą. Naudoju juos savo darbe. Man patinka kūrybiškai žaisti su vaikais, jais žavėtis bei lavinti mažyllių vaizduotę. Markas Tvenas tvirtino: „Jokiam vaikui negalima leisti augti nelavinant vaizduotės. Ji praturtina gyvenimą ir padaro dalykus gražius ir įspūdingus."
Daiva Kažukauskienė Daiva Kažukauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, metodininkė. Kiekvieną vaiką priimu tokį, koks jis yra. Skatinu jų įgimtą  smalsumą pažinti aplinką, būti veikliais, kūrybiškais, dalyvauti įvairiuose konkursuose. Mėgstu keliauti, todėl vaikams organizuoju įvairias išvykas. Ugdau vaikų pasitikėjimą savimi, būti atkakliais, reikšti  jausmus. Mokau prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Siekiu tinkamai parengti mokyklai.
Rita Kraujelienė Rita Kraujelienė, auklėtoja metodininkė. Manau, kad man labiausiai sekasi susidraugauti su pačiais mažiausiais. Ugdau vaikus kol jiems sukanka trys metai. Šis vaikų amžius reikalauja daug dėmesio, globos, švelnumo, o svarbiausia - kantrybės. Kantrybės linkiu ir tėveliams, kuomet jie atveda savo mažylius į lopšelį. Dirbant, bendraujant, mokant šio amžiaus vaikus, pagrindinė taisyklė - žaiskime kartu. Rodykime tinkamą pavyzdį, sukurkime tinkamą aplinką, kad augantys vaikai kauptų deramą patirtį savo būsimam gyvenimui. Tegul mus visus lydi sekmė ir Dievo palaima. 
 17aldona1 Aldona Trinkūnienė, vyr. auklėtoja. Stengiuosi, kad kiekviena diena, praleista darželyje, būtų naudinga  ir prasminga mažąjam žmogučiui.
Rita Sriubienė Rita Sriubienė, auklėtoja metodininkė. Stengiuosi, kad grupėje vaikams būtų saugu, gera, įdomu. Skatinu juos būti smalsiais, draugiškais, paslaugiais.Vaikai ugdosi žaisdami, stebėdami, klausydami, kurdami, judėdami. Pasaulio stebėjimas ir įsivaizdavimas vaiko akimis, tai lyg raktas, padedantis suprasti jo elgesį.
Genė Laurinavičienė Genė Laurinavičienė, auklėtoja metodininkė. Dirbdama su vaikas stengiuosi, kad grupėje visada būtų smagu, jauku, saugu.Sukuriu tokias sąlygas, kad vaikai galėtų atrasti sau įdomu užsiėmimą. Sudarau teigiamą emocinę aplinką grupėje, mokau vaikus mandagiai bendrauti bei palaikyti gražius tarpusavio santykius.
Violeta Žilėnienė Violeta Žilėnienė, vyresnioji auklėtoja. Ugdydama vaikus įsiklausau į tėvų norus ir pasiūlymus. Prisitaikau kas kartą prie naujos aplinkos. Pažįstu, myliu visus darželio vaikus ir būnu laiminga, kai pavyksta nuraminti verkiantį, prakalbinti užsisklendusį, naudinga linkme pakreipti įsišėlusį.
Vaida Juškienė Vaida Juškienė, vyresnioji auklėtoja. Smagu būti kartu su vaiku ir padėti jam žaidžiant atrasti, pažinti, suprasti pasaulį, save bei draugus. O pačiai mokytis iš jų nuoširdumo, mokėjimo džiaugtis tais atrastais, paprastais