GERBIAMI TĖVELIAI  IR KITI BENDRUOMENĖS NARIAI,

Labdaros ir paramos įstatymas numato galimybę 2014 m. sumokėtų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) skirti švietimo įstaigoms. Nuoširdžiai dėkojame, kad šią paramą skiriate savo vaiko(-ų) lopšeliui – darželiui „Želmenėlis“.  Džiugu, kad aukoja ne tik esamų vaikų tėveliai, bet ir kiti artimieji, įstaigos darbuotojai.

Visi Jūsų skirti pinigai atitenka vaikams – ugdymo kokybės gerinimui. Jūsų paramos dėka visose grupėse pakeisti šviestuvai, grindų danga.

Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais Jūs 2 proc. savo pajamų mokesčio paskirtumėte lopšeliui – darželiui „Želmenėlis“. Jums tereikėtų užpildyti specialią Mokesčių inspekcijos formą FR0512, kurią galite patys, pasirinkdami Jums patogiausią būdą,  pristatyti į Valstybinę mokesčių inspekciją, siųsti elektroniniu paštu: http://deklaravimas.vmi.lt arba į lopšelį – darželį. Jei forma pateikiama per grupės auklėtoją, reikia užpildytą formą dėti į voką, užklijuoti ir pasirašyti ant užklijuoto voko linijos, taip, kad neįmanoma būtų atplėšti voko, nepažeidžiant parašo vientisumo.

Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis“ duomenys, reikalingi formos FR 0512 pildymui:

1. Paramos gavėjo identifikacinis numeris (E2 laukelis) – 191867051
  2. Paramos gavėjo tipas (E1 laukelis) – 2