Vaikų priėmimas

1. Utenos vaikų lopšelis – darželis “Želmenėlis“ dirba  nuo  7. 00 iki 17.30 val.
  2. Vaikų priėmimas vyksta iki 9.00 val.
  3. Naujai atvykstantys ir po ligos sugrįžę vaikai priimami su vaiko sveikatos pažymėjimu (formą Nr. 027-1/a)
  4. Nesuspėjus pasiimti vaikų iki 17.30 val., vaikai perduodami Vaikų teisių apsaugos tarnybai.

Vaikų maitinimas ir atlyginimas už darželį

1. Vaikai maitinami 3 kartus per dieną.
  2. Norint atsisakyti pusryčių ar pavakarių, prašymą direktorei rašyti nuo pirmadienio, nurodant trukmę ( ne mažiau kaip savaitę ).
  3. Pradėjus lankyti darželį iki einamojo mėnesio 15 dienos, abonentinis mokestis – 5.7 EUR, o nuo 16 dienos – 2.85 EUR
  4. Išvykstant iš darželio iki mėnesio 15 dienos abonentinis mokestis – 2.85 EUR, o nuo 16 dienos – 5.7 EUR.
  5. Abonentinis mokestis skaičiuojamas ir tada, jei vaikas ir  nelanko darželio.
  6. Norint gauti mokesčio už vaiko maitinimą lengvatą, reikia rašyti prašymą direktorei ir pateikti pažymas, suteikiančias teisę į lengvatą. Lengvata taikoma nuo einamojo mėnesio.
  7. Reikia mokėti pastovų 10.72 EUR dydžio mokestį, iš dalies padengiantį maisto gamybos kaštus,   nepriklausomai nuo to ar vaikas kasdien vedamas į darželį.
  8. Už darželį reikia mokėti AB SEB bankas, banko sąskaita LT 787044060002517105 arba internetu arba „Perlo“ terminale iki einamojo mėnesio 20 dienos. Išskirtiniais atvejais (išvykstant, pametus mokėjimo kvitą)  - darželio kasoje.
  9. Norint išvykti iš darželio, reikia rašyti prašymą direktorei. Mokestis sumokamas paskutinę lankymo dieną.
  10. Nelankius darželio 2 mėnesius be priežasties, vaikas išbraukiamas iš darželio sąrašų.

Higiena ir vaiko sveikata

1. Į darželį vaikai turi būti vedami švarūs, švariais drabužėliais.
  2. Grupėje vaikai turi turėti tinkamą avalynę su pakulne (basutės, bateliai).
  3. Mažųjų vaikų grupių skyreliuose rekomenduojame turėti atsarginius apatinius ( ir viršutinius)  drabužėlius.
  4. Viršutiniai drabužėliai turi būti patogūs ir praktiški, nesudarantys sunkumų vaikui rengtis savarankiškai.
  5. Kiekvieną dieną į grupę atvesti tik sveiką vaiką.
  6. Negalime priimti vaikų, kurie turi ūmių, užkrečiamų ligų požymius (karščiuoja, skundžiasi skausmu, viduriuoja, vemia, aštriai kosti, yra pūlingų išskyrų iš nosies), t. p. turinčių utėlių ar glindų.
  7. B ū t i n a grupėje palikti tėvų darbo, namų ir mobiliojo telefono numerius, kad galėtume Jus informuoti vaikui susirgus ar įvykus traumai -  suteikiant vaikui  pirmąją med. pagalbą,  tėvų dalyvavimas yra būtinas.
  8. Pasikeitus telefono numeriui informuoti  grupės auklėtojas.

Vaikų pasivaikščiojimai ir miegas

1. Pasivaikščiojimui vaikai vedami 2 kartus per dieną pagal grupės režimą.
  2. Žiemą į lauką vaikai vedami  pagal higienos normas: esant lauko temperatūrai tuo metu iki  -12°C.
  3. Pageidaujame, kad vaikų apranga lauke atitiktų temperatūros pokyčius visais metų laikais.
  4. Į lauką vedami visi grupėje esantys vaikai.
  5. Kiekvieną dieną visi vaikai migdomi popiečio miego pagal grupės režimą.
  6. Nenorintiems miegoti, pasiūloma pailsėti atsigulus.

--------------------------------------------------

Telefonai:

(8 -389)-52577 (direktorė),

(8-389)-52688 (buhalterija),

(8-389) 61057 (metodinis k.)

Mob. tel. 8-614-85544

Internetinio puslapio adresas:

Konsultacijas tėvams logopedas teikia:

kiekvieną trečiadienį nuo 8.40 val. iki  9.10 val. ir

nuo 14.00 val. iki 17.00 val.

(Esant reikalui, galima kreiptis patogiu tėvams laiku)