tel. (8~389) 52577
direktore@zelmenelis.utena.lm.lt

 kupolytes veliava

 

NUORODOS

vsb

sveikatiada 

usc

 

ikimokyklinis

 

uvb

 

tapk

 

smm

 

 vgc

 

 urs

 

ssjrs

 

ppt

 

litnet

 

kn

---------------------------------------

Biudžetinė įstaiga,
kodas 191867051
Sėlių g. 22, 28202 Utena,
tel. (8~389) 52577,
mob. +370 614 85544
el. paštas: direktore@zelmenelis.utena.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

---------------------------------------

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Socialiniai partneriai

Krašuonos pagrindinė mokykla – bendradarbiaujama su pradinių klasių mokytojais ir vaikais, ruošiami bendri projektai, keičiamasi  parodomis, vaikų spektakliais.

Vyturių pagrindinė mokykla – bendradarbiaujama su pradinių klasių mokytojais ir vaikais, ruošiami bendri projektai, keičiamasi  parodomis, vaikų spektakliais.

Utenos krašto muziejus – vykdomos edukacinės programos, lankomos ekspozicijos; darželio auklėtojos- tautodailininkės dalyvauja parodose, švietėjiškoje veikloje.

Utenos tautodailininkų klubas „Svirnas“ – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp „Svirno“ ir darželio  „Želmenėlis“ bei folkloro ansamblio „Kupolytė“.

V. Valiušio keramikos muziejusLeliūnuose – dalyvaujama muziejaus pasiūlytose edukacinėse programose vaikams.

J. ir M. Sinių namų vaikų biblioteka – folkloro ansamblis „Kupolytė“ ir vyresnieji vaikai drauge švenčia tradicines šventes, dalyvauja parodose; auklėtojos moko biblioteką lankančius vaikus įvairių darbelių; darželio vaikai yra aktyvūs bibliotekos skaitytojai.

Socialinės paramos ir ugdymo centras – mažieji „želmenėliai“ kartu su tėveliais remia centro ugdytinius drabužiais, žaislais.

Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centras – centro ugdytiniai gamina darželio vaikams medinius žaislus.

PPRC, socialinės veiklos ir saviraiškos skyrius – etninės kultūros specialistė O. Verseckienė konsultuoja etninės kultūros klausimais; nuo 1994 m. kartu su folkloro ansambliu „Kupolyte“ ir darželio bendruomene organizuojami respublikiniai, rajoniniai etnokultūriniai projektai.

Ūkininkai Veronika ir Antanas Juodvalkiai – folkloro ansamblis „Kupolytė“ ir mažieji „želmenėliai“ tradicines šventes švenčia ūkininkų troboje autentiškoje aplinkoje, taip perimdami ir tęsdami tradicijas.